| deadman a întrebat:

Unchiul meu sta in aceeasi curte cu mine, el are un pc mai bun ca al meu pe care merg cam toate jocurile. Mama nu prea ma lasa sa ma duc la el la pc dar unchiul meu ma lasa. Ce sa fac sa o dac pe mama sa ma lase?
P. S.-Am rugat-o frumos, dar degeaba

1 răspuns:
| 93Anna93 a răspuns:

Mama ta nu vrea sa stai pe capul unchiului toata ziua, probabil se gandeste ca il deranjezi. Esti sigur ca unchiul tau chiar vrea sa vii la el? Poate e doar politicos. Daca esti sigur ca unchiul tau vrea, il poti ruga sa vorbeasca cu mama ta si sa ii zica el ca nu il deranjeaza ca stai la calculatorul lui.