| ellena99 a întrebat:

Unde anume in calculator se baga cardul micro usd mi-am luat un card si pe langa cel mic mai am unul mare in care se introduce cel mic si se baga in pc.Dar nu stiu unde anume.Ma lamureste careva? Mersi. FUNDA

2 răspunsuri:
| redhiller a răspuns:

Intr.un calculator nu ai, loc de asa ceva doar de stik asa zisu card mai mare [adaptor] se baga in laptop doar laptopul are loc pentru adaptor din cate stiu eu sper ca am fost de ajutor bft

| vanessayassmine a răspuns:

Doua variante: 1. ori ai deja card reader la calculator (si il introduci acolo), 2. ori daca nu ai asa ceva cumpara de la magazinele de specialitate unul pe usb. Daca nu ai inteles mare lucru de la mine happy, cere mai multe informatii direct la magazin (cei care vand astfel de produse mai au si habar despre ele).