| cupcake02 a întrebat:

Unde as putea sa imprim un tricou in Bucuresti? Am deja imaginea pe care mi-o doresc si caut o firma/magazin care o imprime pe textil. Nu vreau linkuri inutile, stiu si eu sa caut pe google si nu am gasit nimic relevant. Vreau sa merg la sigur, asa ca va rog raspundeti doar daca aveti vreo experienta in sensul asta.

2 răspunsuri:
| BellaSomerhalder a răspuns:

Da, am imprimat si eu cateva tricouri. Am pus imaginea pe un stick sau orice altceva ( 'sidi', 'dividi' ) si am mers in Liberty - presupun ca stii unde este, huh? Este un magazin la parter. Not a big deal. Bafta, ma.

| Blackhoneybun a răspuns (pentru BellaSomerhalder):

Vad ca ai raspuns in 2011. Cum sunt tricourile alea dupa un an sau 2 sau de cand le-ai imprimat tu? Mai rezista?