| Riki4EveR a întrebat:

Unde as putea sa invit o fata? Daca doriti sa va bateti joc prin intrebarile voastre nu le puneti! dau funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La o plimbare, cand esti sigur pe tine ca e fata cuminte si de treaba atunci sa o inviti la ce vrei tu ca daca o inviti de la inceput mai tarziu o sa-ti para rau ca ai pierdut niste bani pe curul ei (in caz ca e nesimtita).

4 răspunsuri:
| TeQui a răspuns:

Mie ca fata mi-ar placea sa merg undeva unde sa mananc ( in plus ai putea sa o intrebi pur si simplu unde vrea sa mearga pentru a manca poate stie ea un loc...) apoi o scoti la o plimbare printr-un parc discutand ( e un mod bun de a va mai cunoaste ) Bafta!

| Polaris a răspuns:

În lagăr. smug

Răspuns utilizator avertizat
| Daliinda a răspuns:

Poii. undeva la un suchee hee thinking dupa puteti sa va plimbati. nu stiu. depinde cum ii placehee hee