| Lorena0189 a întrebat:

Unde as reusi sa vand bratarile prieteniei?

Stiu sa fac multe modele, dar nu gasesc nicicum oameni care vor astfel de bratari. sad

Dau funda happy

4 răspunsuri:
| iulia972 a răspuns:

Buna! eu in timpul scolii le vindeam la colegii.deabia daca mai aveam timp sa mai fac ceva pe acasa sau vreo tema laughing, dar cum am zis le poti vinde la colegii, prieteni sau poti sa iti faci un blog. Sper ca te-am ajutat!

| SparkleO a răspuns:

Incearca pe Okazii.ro... daca nu reusaseti acolo, atunci nu vei reusi nicaieri.

| Maria_Daria_1993 a răspuns:

Fă-ţi o pagină de facebook şi periodic organizează concursuri cu anumite pagini(cu cât mai multe like-uri), roagă-ţi prietenii să răspândească vorba etc.

| Simeoni_Liana-Diana_1996 a răspuns:

Vreau eu brăţări! Te rog adaugă-mă: Liana.Simeoni@yahoo.com.

Mersi mult! :*