| anonim_4396 a întrebat:

Unde ati mers in excursii cu diriginta sau dirigintele? Ce pozne ati facut? Cum va-ti distrat? As avea nevoie de putina inspiratie. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Moonster a răspuns:

Pai am fost in clasa a 7 in excursie la Iasi, a fost frumos si am vizitat multe locuri frumoasa, la final am vizitat o manastire unde era o icoana in spatele unui geam, toata clasa sau adunat sa pupe icoana nestiind ca e geam, si ce am mai ras atunci acolo in biserica de nasurile noaste care sau spar de geam, a fost ceva de vis... si la intoarcere in mocrobuz eu stateam in spatele microbuzului si mai erau dou fete in fata mea si una langa mine iar restul erau baieti, ne radeam de unu care manca rosii si castraveti, si ziceam ca e un penis cu ouale si le spunem la fete ca cine vrea poate sa guste si am as tot drumul

1 răspuns:
| JirebieIoana a răspuns:

Eu am fost anul trecut in excursie cu proful de franceza si cu dirigintele.Am fost la targu' ocna, pe la bran...Seara ne-am dus in camera la baieti sa jucam monopoli.Am fost inchise in camera.Cand adorm incearca sa le versi apa in cap, sa le umblati in bagaje, sa ii murdariti de frisca.etc.