| DeNyyy a întrebat:

Ziceti-mi si mie o fapta cam nedreapta pe care a facut-o diriginta sau dirigintele vostru

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand m-a laudat de fata cu toti colegii desi stie cat de tare detest sa fiu in centrul atentieiraised eyebrows

| User a răspuns:

Se'mbata cam deslaughing. Asta ar fi singura "fapta nedreapta".

| DeNyyy explică:

Nu nu fac o compunere de ce?

| Puiutz a răspuns:

Nu ne duce in excursiecrying
laughing)
Da` o inteleg...asa neastamparati suntemblushing...pfu saracalaughinglove struck. Dar sincer e cea mai buna diriginta everlove struck, o femeie minunatahappy!

| alecs871 a răspuns:

Pai cum, doar una?

| Ionutzsa a răspuns:

Ne-a ascuns faptul ca avem hoti printre noiwinking [ in clasa ]

| maria1992 a răspuns:

Salut, pei in clasa a 8 a, eveam o diriginta cam ciudata...thinking era de engleza si dadea medidatii.De la mine din clasa 3 fete se meditau cu ea, favorizandu-le foarte mult la ore.Adica.daca de expemplu am fi scris acelasi lucru la o lucare ea ar fi luat cu 2 puncte mai mult. Si cam asa se si intampla...Acum noroc ca am intrat la liceu si avem un diriginte super detreaba, ne este ca un tata apropaelove struck. Presupun ca diriginta ta a facut vreo nedreptate. Oirucm, stai linistita, daca esti in generala, se va schimba, si daca esti deja la liceu, mai ai cel mult 4 ani si scapi. te pup:*

| cucurigu a răspuns:

Faci o compunere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Sunt de acord cu @Dynamix. Anul trecut si acum 2 ani aveam o diriginta de treaba, care s-a lasat la pensie. Si lucrul nedrept pe care l-a facut actualul diriginte, a fost sa ne alege pe noi.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ca exista at wits' end