| midnight a întrebat:

Unde gasesc coca cola de cirese in bucuresti(nu la >restaurant------ma intereseaza MAGAZIN). si e buna care-ati mai baut?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Uhh... am dat de chestia asta pă google şi răspund la o întrebare pusă acum 4 luni pentru că aşa mi s-a sculat mie. Se vinde-n Auchan la 2 lei şi ceva, am vreo 8 doze-n frigider...

2 răspunsuri:
| midnight explică:

Sau la pe piata? miai?

probabil vrei sa spui sau pe piata, si mi-ai...n-am avut dreptate cand ti-am zis ca esti cls 4? tongue

| camy20_2141 a răspuns:

Asteapta maica sa apara la tv sau la pe piata...tu miai raspuns cu "maica" eu iti raspund asa cum meriti!laughing)