| rocsana15 a întrebat:

Unde gasesc variantele de bac din 2009? La romana, istorie, geografie. Am mare nevoie! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

La istorie si romana le am eu; lasa-mi un mesaj privat cu id-ul si ti le trimit prin yahoo messenger.

4 răspunsuri:
| rocsana15 explică:

Am intrat si eu aici, si cand aleg "toate variantele" sau "arhiva variante" se deschide aceeasi pagina si are si mesajul "Page not found!" straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care stiti unde gasesc si eu toate variantele de la geografie din 2010? va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...si eu am nevoie de cele la istorie... daca faci rost trimite-mi-le si mie pe mail te rog mult (andrusk_biank@yahoo.com)