| Antonia99 a întrebat:

Unde imi pot gasi un job de vara, 13 ani, bucuresti? de preferat zona pantelimon... FUNDA!

2 răspunsuri:
| AnonimusGirl a răspuns:

Baloo chiar crezi ca daca le cerem parintilor frumos ne vor da bani? poate nici ei nu au si de aia nu ne pot da!
Iar slujba la 13 ani nu cred ca gasesti sincer doar reprezentant la avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ori sa imparti pliante pe strada, ori sa devii reprezentant avon.
La 13 ani nu poti sa muncesti undeva. Daca vrei bani de buzunar, mai bine cere-le frumos si sincer parintilor.