| CrisutzuxD a întrebat:

Unde pot citi Oraşul Oaselor online? nu cont daca e in engleza. stiu la perfectie engleza...va rog.si daca se poate si vol 2
[:*:*:*:*:*:*:*:*]pup

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu o gasesti online.
te pot ajuta cu un link care face reducere(in caz ca o comanzi).
costa 37, 45 fata da 49, 90 ron.
http://openoffice.org/projects/www/lists/stories/archive/2011-03/message/30

| CrisutzuxD explică:

Nu mai am nev...am gasit online.se gaseste dar greustraight face cine vrea site-u sa-mi dea mesaj

| Bianca_Blaja_1999 a răspuns (pentru CrisutzuxD):

Vreau eu site-ul, te rog.mi-ai fi de mare ajutor.Multumesc anticipat

| tadina125 a răspuns (pentru CrisutzuxD):

Eu te rog mult, happy crying(

| diulia a răspuns:

Mi`l poti zice mie? mersi:*

| farebil a răspuns:

Imi poti trimite si mie link big grin?

| Bianca_Blaja_1999 a răspuns:

Http://mortal-instruments.ru/wp-content/uploads/2010/12/cityofbones.pdf Aici gasesti prima carte, despre a 2-a nu stiu ce sa zic. Daca o gasesc iti voi spune.