| akaleesh20 a întrebat:

Unde pot gasi cafea StarBucks in Pitesti? ( pentru ca o adooor)

3 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Daca o adori. Asta inseamna ca ai gustat-o. Deci te duci acolo unde te-ai dus ultima data si gata.rolling on the floor

| akaleesh20 explică (pentru EmmyRock):

Foarte amuzantlaughing am baut in Bucuresti si eu trebuie' sa ma duc la Bucuresti pentru o cafea? rolling on the floor

| EmmyRock a răspuns (pentru akaleesh20):

Pai. thinking Poti comanda prin posta, dar nu cred ca o sa mai fie calda.laughing Nu stiu nu am auzit ca ar fi vreun StarBucks in Pitesti acum lasand gluma la o parte.hee hee