| TheBlueButterfly a întrebat:

Unde pot gasi cartea Jurnalele Vampirilor volumul 6 "Suflete umbra" pentru a o citi online? Fundaa kiss

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Nu cred ca poti-stiu ca daca ai iphone poti sati donwlodezi nu stiu ce si poti sa citesti mai multe carti-da nu cred ca exista siteuri pentru citit online-si eu am cautat si n-am gasit nimic

| sweetpeppers a răspuns:

Si eu o caut disperata, dar nu am gasit-o sad celelalte 5 le-am citit pe wattpad.com dar a6a carte nu cred ca a aparut incastraight facehappy