| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi configurarile de internet pentru Nokia 206?sad

funda

Răspuns Câştigător
| Gekkō a răspuns:

Mersii pentru informatii, daca imi iau telefon dinasta, o sa caut un USB cu mufa Jack de 3, 5, ca al lui, si o sa se potriveasca.
Dar videoclipurile merg pe el? adica se vad pe tot ecranul?

3 răspunsuri:
| Gekkō a răspuns:

Ai Nokia asa 206?
imi poti spune si mie ceva despre el? Ca vreau sa mi-l iau, dar inaintre vreau sa stiu cam cat tine bateria, cum face pozele, etc

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Gekkō):

Pai il am doar de cateva zile...camera este de 1, 3 dar face poze mai bune decat Nokia 2700 care are camera mai mare.
Bateria ma tine cam 3 zile si ascult si muzica la el destul.am auzit ca ar fi bun pentru navigat pe internet doar ca nu reusesc deloc sa ii fac setarile.
Un lucru nu imi place: daca vreau sa imi iau melodii sau poze pe el tb sa scot cardul si sa-l bag la pc pentru ca nu merge sa bag usb la el.

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Gekkō):

Cu placere happy
Merge sa le vezi si pe tot ecranul dar calitatea nu e chiar stralucitoare...

| Gekkō a răspuns (pentru Àηđяεëa):

Mersii pentru informatii, daca imi iau telefon dinasta, o sa caut un USB cu mufa Jack de 3, 5, ca al lui, si o sa se potriveasca.
Dar videoclipurile merg pe el? adica se vad pe tot ecranul?