| aleerawr a întrebat:

Unde pot gasi locuri de munca in bacau pe timpul verii, avand in vedere ca am 16 ani.

1 răspuns:
| maria100 a răspuns:

Avand in vedere ca ai doer 16 ani mai nimeni nu te va angaja dar ai o sansa la inpartit pliante, daca nu ai pile sa te angajezi acolo cauta pe net cu impartit pliante si ia de acolo nr de telefon, dar prima data cand te duci sa iti ridici pliantele sa te mai duci cu cine ( o prietena, prietenul ) cu cineva in care ai incredere si daca e sa te intalnesti cu cineva ca sa vb despre acest job stabileste intalnirea intr-un loc public. mult cucces in gasirea job-ului dorit :*