| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Unde pot gasi parfumul playboy play it sexy[pentru femeilaughing] prin cluj...

4 răspunsuri:
| justdanceklihkuugiuhb explică:

Da stiu l-am vazut intr-un magazin din spania dar ne grabeam si apoi nu am mai trecut pe acol.in Romania inca nu l-am gasit de aceea am pus intrebarea[daca vrei raspunde daca nu nu comentalaughing)]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il gasesti in carrefour in cluj...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde gasesc parfumul playboy atat pentru femei cat si pentru barbati in bucuresti?

| camilia1 a răspuns:

De ce il vrei pe ala neaparat, stii tu cum miroase? As putea sa iti ofer 160 alte arome...