| passenger a întrebat:

Unde pot gasi subiectele care se vor da maine la examenul de bilingv? :d Scoala unde voi da examenul le-a primit deja?

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Subiectele de la un examen nu le poți găsi pe net, sau cel mult le poți găsi împreună cu alte zeci, sute de subiecte asemănătoare și nu vei știe care varinată va pica.
Școala unde vei da examenul le va primi cu puțin timp înainte de examen și vor fi secretizate, desfăcându-se doar în momentul în care va începe examenul și le vei primi.happy