| Roxana6277 a întrebat:

Unde pot gasi un iPhone 4 in Galati si la ce pret (la liber si la abonament)? La Vodafone sau Orange se gaseste? Ce aplicatii are (jocuri si altele)? Funda pentru cel cu cele mai multe detalii!

3 răspunsuri:
| Cecex3 a răspuns:

Buna! Si eu vreau un iPhone 4, deci norocul tau este ca eu sunt destul de informata :)). Se gaseste la Vodafone si Orange si in general este maxim 200 de euro. Daca ai puncte, il poti lua mai ieftin. Acum depinde care oferta te avantajeaza: la liber sau abonament (din cate stiu eu, difera preturile).

Aplicatiile le poti vedea aici: http://www.apple.com/ro/iphone/features/

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Se gaseste peste tot numa bani sa ai happy
se gaseste la :Orange,Vodafone, cosmote, auchan, medya galaxy, mall peste tot happy eu am un iphone 4 happy

| Calin_Maricel_1968_EvpB a răspuns:

Am eu iphone4 negru codat Orange merge perfect la 1200 lei 0751176521