| thegreatgatsby a întrebat:

.. vreau neaparat sa-mi iau un Blackberry Bold sau Curve8900 si am obs ca la vodafone si orange numai cu abonament e x( chiar nu pot gasi undeva si la liber?

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Uită-te aici
http://www.compari.ro/......lackberry/

3 răspunsuri:
| Gexu a răspuns:

Are o prietena de-a mea adus din italia. ea nu este multumita de el.nu stiu ce sa spun bye:*

| gossipgirl a răspuns:

Da...mama are un Blackberry Curve 8900... e cu abonament Orange
Cel putin mie mi se pare super:X Adica primeste mailuri, mesaje...laughing) scrie si repede, intri pe net, muzica, face niste poze acceptabile, are WI-FI, are cam tot cei trebuie unui tel pentru business...tongue
Dar sa-l iei decat pentru business .ca daca il iei asa ca arata bine la ochi si ca vrei sa te mai lauzi cu el pe la vecini, atunci nu-ti recomand sa-l ieiwinking.
Nu cred ca poti sa-l gasesti in Romania pe liber...incearca altundeva smug

| gossipgirl a răspuns:

A. dalaughing
Poti sa intri pe el pe Messenger ca pe calc fara sa plateste pe la Orange...downloadezi o aplicatie de la ei si gata big grin