| andreea_2240 a întrebat:

Unde pot organiza o petrecere cu vreo 5 fete? Am tot cautat locuri:-la piscina; la mall; in parc; imi puteti da o idee avand in vedere ca acasa la niciuna nu se poate si am vrea sa inregistram o melodie

1 răspuns:
| arysa a răspuns:

Acum depinde si cati ani aveti. Puteti sa mergeti intr-un club si acolo aveti muzica asigurata. Puteti sa mergeti nin oras spre exemplu la o pizza. puteti sa mergeti intr-un pub care sa aiba si biliard, etc