| kate68 a întrebat:

Cat mai multe raspunsurie va rooogg! Am nevoie de un sfat, desi mai e mult mult pana la ziua mea vreau sa ma gandesc unde sa-mi petrec aniversarea de 14 ani.

Avand in vedere ca e wow! 14, nu mai vreau sa-mi invit 6-7 fete acasa nu trebuie sa fie neaparat multa lume...

deci! ziua mea e in ianuarie si trebuie sa fie inauntru undeva pentru ca e frig si vreau sa fie diferit fata de colegii mei, ei au avut la piscina, plimbare prin parc, petrecere la cabana.

Ma gandesc la un local, invitati : 10-15 persoane

multe idei?

funda si restul raspunsurilor bune voturi "folositor"

Răspuns Câştigător
| Stelistull a răspuns:

Buna! O poti face la un restaurant ar fi o varianta.Sau daca nu intr-un club undeva,sau ultima varianta ar fi acasa adica:In camera pui o masa, mancare, etc.Ce mai vrei tu si cam atat. Daca niciuna din toate variantele care le-ai gasit fa-o la MCDonalds big grinbig grinbig grinbig grin