| kate68 a întrebat:

Cat mai multe raspunsurie va rooogg! Am nevoie de un sfat, desi mai e mult mult pana la ziua mea vreau sa ma gandesc unde sa-mi petrec aniversarea de 14 ani.
Avand in vedere ca e wow! 14, nu mai vreau sa-mi invit 6-7 fete acasa nu trebuie sa fie neaparat multa lume...
deci! ziua mea e in ianuarie si trebuie sa fie inauntru undeva pentru ca e frig si vreau sa fie diferit fata de colegii mei, ei au avut la piscina, plimbare prin parc, petrecere la cabana.
Ma gandesc la un local, invitati : 10-15 persoane

multe idei?
funda si restul raspunsurilor bune voturi "folositor"

Răspuns Câştigător
| ady16_1430 a răspuns:

Ai putea sati sarbatoresti ziua de nastere la o pizzerie, cumparandule la fiecare ce pizza vrea si un suc si dupa ai putea sa cauti un loc unde sa va faceti echipe si sa va bulgariti sau sa mergeti la sanius happy. fundita?

6 răspunsuri:
| Twilight a răspuns:

Pe cat ianuarie?big grin

| kate68 explică (pentru Twilight):

16, dc?

| Twilight a răspuns (pentru kate68):

Vroiam sa vad ce zodie esti big grin

| kate68 explică (pentru Twilight):

Capricorn, tu?

| Twilight a răspuns (pentru kate68):

La fel big grin

| kate68 explică (pentru Twilight):

Ce tare, auzi, cati ani ai?