| dulshe a întrebat:

Unde pot sa descarc mario? vreau mario ala cum era inainte, care il jucam pe joc pe televizor, unde pot sa-l descarc?

Răspuns Câştigător
| ka2 a răspuns:

Da-i pe google, sunt o gramada de site-uri... dar nu stiu daca il gasesti pe ala de pe Nintendo, cum era pe vremuriwinking

6 răspunsuri:
| dulshe explică:

Nu conteaza, dar stiu ca sunt aproape la fel, am tot cautat pe google dar nimicsad
oricum mersi ka2

| dulshe explică:

@oane ador jocul asta (mario) stiu ca inainte stateam ore intregi la tv sa joc acel jocbig grin deja l-am gasit, adica nu e acelasi dar seamanabig grin

| Wtf9000 a răspuns:

Se poate dulce, dar e cooompliicaaattt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dulce, ce vremuri erau pe atunci...si eu am jucat si inja ce mai jucam...pana la urma tot tata l-a terminathappyimi place ca inca mai vrei ceva ce sa-ti aminteasca ca toti suntem copiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://nintendo8.com/game/629/super_mario_brothers/
luati si jucati

| blacktigre a răspuns:

De pe net