| ZyReXe a întrebat:

Unde pot urmari pokemon sezonul 1?

5 răspunsuri:
| ZyReXe explică (pentru jj95):

Mersi dar eu vroiam cu sub in romana asta nici sub in engleza n-are dar daca scriam asta la intrebare aveam 0 raspunsuri

| jj95 a răspuns (pentru ZyReXe):

Pai sincer sa fiu nu cred ca ai sa gasesti cu sub in romana

| Raisa16 a răspuns:

Www.pokemonepisode.org doar ca is in engleza.Eu chiar zilele trecute am urmarit pe acest site primele 19 episoade dar ieri cand am intrat ca sa vad in continuare am aflat ca nu imi mai merge site-ul. Poate findca am intrat pe el de prea multe ori.Tie sper sa-ti mearga INCEARCA

| ZyReXe explică (pentru Raisa16):

Nu te supara tu chiar esti cu capul? Nu vezi tu copila ce mi-a spus jj95 in primul raspuns... acelasi site si nu vezi ce i-am raspuns eu ca nu vreau in eng. vreau in romana...