| IsiR a întrebat:

Unde pot vedea online "jurnalul unui pusti" 1 si 2?

2 răspunsuri:
| Rozette a răspuns:

Cartea costa in jur de 20 de lei si nu poate fi citita de pe net, stiu SIGUR! O poti cumpara de la librarii daca vrei sa o citesti, sau incearca sa vezi daca ai vreun prieten care o are si daca ti-o imprumuta si tie! Lectura placuta!

P.S: Incearca si cartile scrise de SUGHIT STRASNICUL STAVRID AL III-LEA pentru ca sunt Super, le-am citit si inca le iubesc dupa 5 ani! Papa! Un vot pentru raspuns please?

| Sakurachan09 a răspuns:

Se gasesc in diverta, imedio, sau daca nu o gasesti la aceste magazine scrie pe google si cumpara cartea oline.Mie imi plac cartile astea si acum caut al patrulea volum. Daca sti in Cluj-Napoca un magazin in care sa pot gasi cartea ar fi minunat.Spr ca e-am ajutat.happy