| anonim_4396 a întrebat:

Revista,, Bravo Girl,, merita cumparata?

Răspuns Câştigător
| black1white a răspuns:

Bravo girl da
bravo nu.are stiri destul de vechi despre vedete si in rest plictiseala:povesti lungi despre vedete din alte tari pe care nu le cunoaste nimeni, pagini doar cu reclame etc.
eu recomand bravo girl(chiar asa ceri si la chioscul dee ziare)

2 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Da, merită cumpărată, are nişte lucruri interesante. despre vedetele, despre zodiac. tongue ETCbig grin

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Da se merita, si revista popcorn e la fel de bun, amandoua imi plac