| NightBird a întrebat:

Unde pot vizualiza online free filmul,, Paranormal activity 2"? Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .

2 răspunsuri:
| dydy1992 a răspuns:

Pai vad ca deja ai dat funda, dar am sa zic si raspunsul meu happy
Pe peteava.ro sau cinemaxx :d

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Uite un site cu foarte multe filme si gasesti si Paranormal Activity 1 si Paranormal Activity 2.
Uite site-ul:www. divx online.biz(divx online se scrie impreunat).
Asa si sa iti spun cum il gasesti. Undeva in stanga pe un dreptunghi verde sunt toate genurile de filme.Dai pe filme noi si il cauti acolo ca il gasesti. Daca vrei si prima parte tot la genurile de filme din partea stanga a paginii gasesti "horror".Dai pe el si cauti in toate paginile ca sunt in jur de 30.
SPER CA TI-AM FOST DE FOLOS.CU PLACERE...:D