| Oanna_9560 a întrebat:

Unde v'ar place sa fiti in momentul asta?

10 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

As vrea sa fiu pe Marte singura fara nimeni sa ma joc singura cu extraterestrii poate o intalnesc s pe Katy Perry ca n ai vazut ca in noul ei videoclip E.t. e pe Marte...deci pa ma duc pe Marte

| ZEU93 a răspuns:

In Spania sa ma pregatesc pentru meciul Real Madrid-Barcelona

| alish a răspuns:

:X oriunde daca as fi cu prietenii mei:X:X ii iubesc ff mult:X sh stiu ca daca o sa fie ei cu mine :X o sa fie distrctie si in sahara:X:* uH?

| Coriine a răspuns:

In paaat waiting, sa dooormlaughing)! te pupic :*.

| YoungSteve a răspuns:

Pe o plaja cu multe fete day dreaming sa fie cald:X:X:X si sa am de bautlaughing

| adriana996 a răspuns:

Pe o plaja goala...sa fiu doar eu si sa ascult muzica pe mp3 plimbandu-ma pe plaja...

| hahaha a răspuns:

La balamuc

| BettyEllA a răspuns:

La prietenul meu acasalove struck sau la Disney lend
big grin

| miki_9062 a răspuns:

In dubai

| Agnes_1777 a răspuns:

Intr'un club =p~ sau pe o plaja pustie sau ceva de genublushing