| Ancutss30 a întrebat:

Unde v.ati mutahappy? Oras sj tarawinking

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Buna!
Hmm, sincer, as vrea undeva unde aerul nu este chiar asa tare poluat. Undeva unde sa fie totul natural.Sa am o viata... naturala!

Mi-ar placea undeva in munti, dar e cam departe de oras, unde sunt de toate!
Cred ca daca mi-ar oferi cineva aceasta oferta de a pleca unde as vrea, as alege sa raman aici, chiar daca nu e o viata intocmai usoara, dar... aici m-am nascut, aici mor!
Mi-ar placea sa fac inconjurul lumiihappy! ca in cartea lui Verne.
O seara buna in continuare iti doresc

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Cred ca America. Undeva in California, Arizona sau New York.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

In Malibu, tu?

| Nero a răspuns:

Depinde de ce iti place mai mult, mie imi place mai mult la tara in natura cu multe animale si fara atata zgomot de masini ma pot relaxa in liniste si pace.

| regina a răspuns:

Miar place in Franta la Paris.Nu neaparat sa stau acolo pentru ca nu ar mai fi o viata frumoasa departe de tara mea de toti cunoscuti si mai ales familia si prietenii dar macar o vacanta frumoasa de o luna 2, 3laughing

| madasuk a răspuns:

Orasssslaughing) adc deja stau in oraslaughing

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Sall

pai m-am mutat in tsara Italia orasul Latina, in caz ca nu sti unde este, e cam la 200km se roma[mai aproape de mare*yeeee*]

by3

| Yonutz_8580 a răspuns:

Buna! Deci visul meu este sa ma mut in Londra-Marea Britanie sau in
SUA-New York am neamuri in amandoua state si mi-am programat deja facultatea acolo dar mai e pana atunci (Cls 7)

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Orash. fara mall nu se poate supravietzui/fara baieti de la orah nu se poate tray/big grin

| GherilaDFM a răspuns:

Eu as vrea sa ma mut in america. ceva frumos in cartiere din alea cu case cu etaj si curtea frumoasa. dar asta numai in vise.pacat,