| Stefyyzxx a întrebat:

Unde votez jocul metin2 steel www.MetinSteel.netii.net dau finda!

Răspuns Câştigător
| alexandru1233210 a răspuns:

Ca sa votezi la metin2 steel trebuie sa intri pe cheat big grin funda ca e singuru raspuns

| Stefyyzxx explică (pentru alexandru1233210):

Am aflat dupa ce am pus intrebarea.Dar totusi iti dau funda.

| alexandru1233210 a răspuns (pentru Stefyyzxx):

Mersi de funda:X
ma dar eu is nou cu asta cu TPU cum fac sa scriu intrebari ca sa fiu sincer nu stiu:S

| Stefyyzxx explică (pentru alexandru1233210):

Pai.In stanga sus este un chenar verde in care scrie pune si tu o intrebare.Dai acolo si scrii ce intrebare vrei. Apoi alegi categoria.

4 răspunsuri:
| Judoka_Edy_1994 a răspuns:

Http://cadouri-metin2steel.yolasite.com/ Gasesti iteme pentru metin2 Steel cate vrei! :)