| No a întrebat:

Ungaria sau Austria? Ce tara preferi?batting eyelashes ( P. S. e pentru a sti unde e mai bine sa plec in vacanta de Pasti happy )

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Austria e mult mai frumoasa. Mai ales ca vine vara.Doamne sa vezi ca de misto e.:X

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

eu prefer austria love struck

| User a răspuns:

Nu am fost in niciuna, spre rusinea mea - Ungaria e la o aruncatura de bat de mine, dar am auzit ca in Austria ar fi fain. In Ungaria, sincer, nu stiu ce ar fi de vazut.

| Stefania96dfg a răspuns:

Austria! am fost acolo si e minunat! depinde in ce zona mergi dar toate sunt foarte frumoase! in ungaria nu sunt multe de vazut!

| ganeaa a răspuns:

Buna austria e mai fain

| Delia_7923 a răspuns:

Austriaa:X
Merita vazuta';

| ThinkBlue a răspuns:

Buna!

In Ungaria nu prea ai ce sa vezi... in schimb Austria are mai multe atracii turistice happy.

Bafta` happy!