| Bojthe a întrebat:

Unghiile mele de la picioare snut galbene ce sa fac pentru a redeveniii... culoarea lor naturala?
si inca ceva: cum sa imi organizez timpul liber in cele 10 luni de scoala incat sa imi ramana timp si pentru a iesi afara( ma pasioneaza fotografiiiia) sunt in clasa a 8a si ies la ora 2
funda

1 răspuns:
| ctlaida a răspuns:

Despre unghii nu stiu nprea multe dar iti poti organiza timpul asa :
de la 15:00 pana la 16:00 teme apoi pana de la 16:00 la 19:00 afarA apoi de la 19:00 daca nu ti-ai terminat temele le poti continuawinking