| Bojthe a întrebat:

Salut anul asta incep clasa a 8a si as vrea sa fiu putin " alfel" cum ar trebiu sa ma imbrac ce sa am in ghiozdan si chestii din astea. Si inca ceva cum sa mai imi ramana timp liber dupa ce vin de la scoala ( P. S ma pasioneaza fotografia)
Funda@

2 răspunsuri:
| RaMoNa_3228 a răspuns:

Pt inceput fete sp ''buna'' sh poti sa iti iei o gentuta ca sa nu iti mai iei ghiozdan cismutele de iarna ar putea fi cu toc [daca stii sa mergi pe tocuri] sh alte modele de haine gen opusul cu ce umblai uh ai putea sa te tunzi sa te dai cu un fard un gloss. sper ca ti-a deschis vreo idee

| Teo_4002 a răspuns:

Depinde ce inseamna 'alfel' la tine. Adica depinde de ce stil doresti sa adopti. Deoarece intri in a8a cred ca ar fi dragut sa abordezi stilul fashion. Adica sa porti jeansi cu un maieut putin decoltat si o pereche de platforme joase sau balerinii. Sau pantaloni scurti cu un tricou mulat si o pereche de tenesi. mai gauta si tu pe google. oricum daca ai corp fain incearca sa porti haine mulate. Si sa nu porti skateri. In ghiozdan \ geanta ar trebui sa iti bagi caietele si o carte doua, penarul, oglinda, rimelul, luciul de buze, castile, mp3`u, cheia, telefonul si fituicile. Oricum ar trebui sa iti iei o geanta mai mare, decat un ghiozdan. Sper ca te-am ajutat. Bafta :*