| cristime a întrebat:

Unirea urziceni cel mai curat fotbal din romania?

Răspuns Câştigător
| Christinne a răspuns:

Eu sunt stelistahappy Insa, da, Unirea Urziceni chiar are habar de fotbal, si singurul lor scop este victoria, si nu valizeletongue sau suporterii, sau certurile, barfele, etchappy

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţin cu Steaua de vreo 16 ani dar, părerea mea, cel mai curat şi frumos fotbal din România (se scrie cu majusculă măi microbistule) îl joacă Gaz Metan Mediaş.

| unione a răspuns:

Cel mai curat club cred ca e Fc Otopeni, tin minte ca aveau sponsor principal, firma ''Urban'', de salubrizare

| silver19 a răspuns:

De unde ai scos tampenia asta? daca te-ai fi uitat anul trecut la meciuri cand unirea u mai avea cateva meciuri de jucat iti dadeai seama de la o posta ca a fost avantajata de arbitrii, odata in meciul cu farul cand a avut gol din offside-3 pct au luat atunci, iar cu dinamo cand a batut urziceniul cu 1-0, dinamo avusese un gol valabil 110% si a fost anulat, la meciul cu timisoara iarasi a fost avantajata la greu, deci nu prea a castigat asa corect titlul nici urziceni daca tot o vedeti asa "curata"... a fost clar o manarie ca sa nu intre nici atunci dinamo in ch league clar... campionat de 2 lei!

| cristiano9 a răspuns:

Depinde la ce tereferi. Daca vorbim de fotbal, ca joc Nu (eu zic ca Rapid joak celmai frumos), dar ca scandaluri sh etc putem spune asa ca e ''curata''

Bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unirea Urziceni cea mai buna echipa din lume
Steaua cea mai proasta echipa din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da