| anonim_4396 a întrebat:

Urgeeent! Dau funda!

Deci crying Mi-am facut cont pe Facebook. Il am de apx o saptamana iar acum nu ma mai pot conecta. Bag id, parola si ma pune sa imi bag nr de tel. Incerc sa caut Romania (pentru ca ma bune sa caut tara) si nu este. nu stiu ce sa fac sa ma pot conecta crying
Pe mail primesc comentarii de la prieteni dar nu ma pot conectasad
Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Acadela a răspuns:

Buna.happy
Stai linistita ca nu esti singura.Si eu am patit la fel.In nici-un caz nu mi-am scris nr.de telefon, dar nu m-am mai logat 3 zile si apoi a mers.
E ceva de la ei, pentru "nou-venitii" pe FB.happy
Asa ca ai rabdare macar 3-4 zile si apoi nu vei mai avea probleme.happy
Daca nu poti sa ai rabdare fa-ti un alt cont, dar sigur vei pati la fel.
Pupici.:*

xoxo

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la fel. E adevarat ca pentru Romania nu este dar mai jos iti scrie sa dai click pe un link daca tara ta nu se gaseste printre cele listate, si iti cere sa-ti bagi nr de tel. Daca il introduci o sa primesti un mesaj pe telefon cu un cod care trebuie sa-l introduci pe fb.Stai linistita ca asta e doar ca sa verifice daca sunt persoane fictive sau nu si daca iti faci alt cont iti va aparea la fel...