| gabriela007 a întrebat:

Mereu cand vreau sa trimit un mesaj, trebuie sa verific adresa de mail, ceva de genul zice happy. Ar trebuie sa primesc un mail de la TPU in care sa confirm adresa, dar nu-l gasesc.Am cautat si in inbox, spam etc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu nu iti cunosti adresa de e-mail? Intra cu yahoo messenger daca il ai instalat da click pe yahoo mail si vei vedea e-mailurile primite.

| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca ai scris corect adresa de e-mail cand te-ai inregistrat. Poate de asta nu primesti nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Verifica daca la inregistrare ai dat corect datele.In speta adresa ta de e-mail.