| danycosty a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai imi apara mereu asa dupa ce vreau sa trimit un mesaj?
Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa danutz_costy.22497@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.

Mentionez ca nu sunt de mult pe acest site
Mesajul se trimite chiar daca apare asta?

3 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Si mie imi aparre si nu pot raspunde la mesaje
angryXXangryangryangryangry
dar nu vine nici mailu angry(angryX

| sadness_8987 a răspuns:

Nu se trimite. Ca sa poti trimite mesaj trebuie sa-ti confirimi adresa de e-mail. Intra pe mess si vezi sus la Yahoo Mail ( dai pe el) si vezi la Inbox, Spam sau Bulk ca trebuie sa ai un e-mail de la TPU in care ti se trimite un link, trebuie sa dai click pe acel link pentru a-ti confirma adresa de e-mail si apoi n-o sa-ti mai apara asa ceva.

| VisezInNonCulori a răspuns:

Si mie imi apare asa... nu stiu de ce