| postpusul a întrebat:

Urgent! 10-20 de melodii de petrecere (orice gen fara manele) care sa faca pofta de dans l oricui, stiti voi ceva gen dansul pinguinului, meneaito etc. va rog foarte mult am banchetul in cateva zile. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Puteti pune si cateva hore asa ritmate,conga,don omar-Danza kuduro, jenifer lopez-let's get loud,Dj savi andreea-money maker,bumpy ride,narcotic sound-mamasita,dansa bonito,david tavare-summer love,kobi peretz-kama ahava,mattyas-missing you,secret love,helena paparizo-you are my number one,jenifer lopez-on the flor,shasa lopez-all me people,roca bomba-connecte-r,atilla kills-mirros, play and win -ya bb, inna,

| postpusul explică:

Eu am dat exemplu de care vreau altceva in afara de ce da pe kiss. merci oricum aluxutza003