| Ralucutza2013 a întrebat:

Urgent am nevoie de farse simple de facut si rapid si sfarsitul sa fie ceva ca prietenii mei sa nu se supere pentru ca stiti voi ca toti ne-am supara daca cineva ne face farse si ne si ne este prieten.

3 răspunsuri:
| 00AName00 a răspuns:

Daca nu trebuie sa se supere prietenii tai nu stiu.

| ManeaAlex a răspuns:

I zici sa vina intr.un loc urgent ca sa loat cineva d tine si in locu ala i zici lu alt cineva sa stea si sal bage putin in sperieti laughing) ciar am incercat mori de ras cand vezi reactia lui inainte si dup rolling on the floor

| BadSoGooD a răspuns:

Habar n-am sad