| ToxicEcstasy a întrebat:

O scuurta intrebare.Am facut farse cu o prietena la telefon, si din greseala, am apelat un prieten foarte bun cu numarul meu. Cum sa fac sa nu se supere pe mine?

3 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Invită-l la o bere.

| larisaDAFAQ a răspuns:

Daca e un prieten foarte bun, o sa inteleaga :p la urma urmei nu o sa fie suparat pe tine toata viata

| bluelight19 a răspuns:

Depinde in primul rand..la ce ora ai sunat thinking Dar daca zici ca iti e prieten foarte bun, ar putea sa treaca cu vederea acest mic amanunt happy