| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Baiatul de care imi placea si baiatul de care imi place acum s-au sarutat. Ce parere aveti despre asta? Ce as putea sa fac?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte romantic, sa cauti alt baiat

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca tu esti in plus, iar ei doi sunt gay!

| T0T a răspuns:

Să îi lași să își trăiască povestea de amor. Sunt și ei oameni.

https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw

| justanotheruser99 a răspuns:

Îmi pare rău pentru tine. Fiecare are dreptul sa facă tot ce vrea cu viața lui, prin urmare, treci peste. Nu îți sugerez sa intervi in relația lor.

| Divy a răspuns:

3some, îți place de amândoi vezi dacă vreunul te place laughing

| mnbvf a răspuns:

Să-ți cauți alt băiatwinking

| Kuroo a răspuns:

Pupa o fata sa le faci in ciuda.
Ce sa le faci? Ii lasi in pace si cauti pe altcineva. E plina lumea de baieti.

| Softe a răspuns:

Nu trebuie sa intervii in relatia lor, lasa-i sa isi traiasca viata asa cum considera ei ca este mai bine, cu toate ca nu este normal sa faci asta si in Romania nu se incurajeaza relatiile intre barbati sau femei, dar pana la urma asta e nu poate schimba nimeni asta, trebuiesc acceptati si astia.

| blackPug97 a răspuns:

Awwww :3 ...that's so sweet!
Esti in plus gagica :))