| Popcorncubranza a întrebat:

Ce parere aveti despre cobre? V-ar placea >una?:

Răspuns Câştigător
| FireWolf95 a răspuns:

Normal ca mi-ar placeabig grinsunt cei mai puternici si veninosi serpi...cu siguranta le-ar veni de hac dusmanilorlaughing

13 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Imi plac reptilele, dar nu cred ca as vrea o cobra plus ca nu m-ar lasa parintii

| Smiley a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuulaughing

| ciresepeetno a răspuns:

Da vreau o cobra! Ador reptilele.La noi le prinde un barbat de pe strada si le scoate dintii la serpi apoi noi ne jucam putin cu ei dupa care de obicei mor si le taie pielea de pe ei apoi le da foc. Miros a usturoi.Nu incercati asta.

| YangMin a răspuns:

Nu prea

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Daa love struck. O sa primesc una de Craciunbatting eyelashes.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackR0se a răspuns:

Daaa...pacat ca nu ma lasa parintii laughing

| BallerVD a răspuns:

Mi-ar placea una. dar cred ca ar costa foaaaarte mult.

| nutellasicobreala a răspuns (pentru BallerVD):

Sa stii ca la firma,, COBRE SRL " cobrele nu sunt deloc scumpe... sunt chiar convenabile, plus ca noi le oferim cu tot cu lese si animalute de plus dragute si micute care le tin de urat!

| GuessWhoIAm a răspuns:

Sunt serpii supremi nu mi-am placea sa am una pentru ca e foarte periculoasalaughing

| nutellasicobreala a răspuns:

Normal ca am o parere buna...am si o afacere cu cobre
Le preiau de la tinerei si le prelucrez asa cum imi place mie. Pentru mai multe informatii apelati la firma COBRA SRL

| Larisa999 a răspuns:

Hmmmmmm. Destul de interesanti serpii dar imi este frica de ei si nu as tine niciodata o cobra ca animal de casa intr-un acvariu cum au altii... un caine as tine cu placere :X