| Nooooooonameee a întrebat:

Urgent! cand vreau sa intru pe id meu imi spune ca nu este corecta parola. am scris-o de 5 ori si tot asa imi zice. banuiesc ca mi-a spart cineva id-ul, cum pot sa mi-l recuperez? funda

Răspuns Câştigător
| 勒兹万 a răspuns:

Intra pe mess si dai unde scrie forgot yout pasword completezi datele acolo care le-ai completat si cand ai facut id-ul si iti vei putea recupera si schimba parola

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da un restart la comp ca si mie mi se intampla uneori asa! funda?

| metehne a răspuns:

Buna
in caz ca cineva tia schimbat parola.intra aici:-http://www.codrosu.ro/......ngeremail/
si urmeaza pasii.si asa iti vei recupera parola:)