| 0Andrei1 a întrebat:

URGENT! Cine imi poate da o analiza plastica a unei picturii. ii dau id sa trimita. va roog FUNDA

Răspuns Câştigător
| Hoper a răspuns:

Scuze..stiu doar ce trebuie sa contina. Poate te ajuta:
1.Trecem de la a percepe la a privi.2. Titlul lucrarii.3. Tehnica de lucru(bidimensionala, ronde-bosse, etc).4.Genul lucrarii(peisaj, natura moarta, etc).5. Tipul lucrarii(inchisa/deschisa, statica/dinamica).6. Elemente de limbaj plastic.7. Mijloace de expresie plastica.8.Interpretarea/parerea personala. funda?

| 0Andrei1 explică (pentru Hoper):

Fiind singurul raspuns...da

1 răspuns: