| Zennooonn a întrebat:

URGENT! Cum pot innregistra o melodie cu un telefon samsung omnia7? Urgent dau FUNDA pentru raspunsul folositor si vot pentru celelalte. Daca nu stiti sa explicati pas cu pas atunci nu mai faceti pe desteptii sa spuneti ca dau la innregistrare voce cum fac unii.waiting

1 răspuns:
| LaFIX a răspuns:

Daca vrei sa descarci o melodie de pe YouTube urmează următori pași!
1 intră pe YouTube pe o melodie care vrei sa ți-o descarci
2 COPIAZĂ LINCUL, (cum faci asta) pai intri pe săgeata care poate sa fie sus pe video sau jos sub el(trimite) și apăsă pe copiază in telefon
3 Intră pe Google și scrii YouTube to MP3 și accesează primul site, sau intră pe link https://ytmp3.cc/en13/
4 Pe site ai o bară de căutare,(postează linkul copiat) tine apăsat, și după apăsă pe înșirați, poste, sau lipește.
5 dai enter, (căutare) și după apăsă pe download, (poate îți apare un anunț cu permite download area din surse necunoscute, apăsă pe permite, sau Ok)
6-Se descarcă
7 intră pe telefon la descărcări sau la muzică, și o să găsești melodia downloadată