| Kidooooo a întrebat:

ma ajutati va rog frumos si pe mine sa-mi spuneti cum as putea sa-mi activez internetul pe telefon -am telefon samsung corby rip curl si sunt pe orange...
multumesc foarte mult
raspunsul cel mai folositor si adevarat primeste fundoi:*

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Poti suna la un operator Orange si iti da setarile si ce s a faci ( 411 abonament; 444 cartela )

| AndreiZz a răspuns:

Poi daca nu ai abonament ceti permite navigarea pe internet ai sa faci cost (cazul meubig grinbig grin 2-4 euro pe luna), dar daca ai abonament cu trafic, nu vad de ce nu tiar merge internetul.In fine iti sugerez sa te duci la cel mai apropiat Orange din orasul tau si sai rogi sati activeze internetul.Bafta!