| purpleeyes_1427 a întrebat:

Urgent Cum si cu ce pot sa imi fac parul asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=21&ty=65

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Cu ondulatorul, e foarte simplubatting eyelashes

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Cel mai usor e sa mergi la coafor dar costa.

| micutadhampir a răspuns:

Cu un ondulator de par.

| MadneSsCat a răspuns:

Pai cel maiusor e cu placa, daca ai una pentru par scurt (adica d'aia subtire big grin ) prinzi suvita doar pe o bucata din placa si rulezi pana sus, apoi pui cealalta parte de placa deasuprati 2 secunde si apoi tragi in jos, si vei vedea ca dupa ce iese tot parul dintre cele 2 palete ale placii o sa stea asa, sau chiar mai ondulat. daca sta mai ondulat da cu o perie cu dinti rari prin el si da cu fixativbig grin sper ca te'am ajutatbig grin

| ruzycciocolata a răspuns:

Cu ondulatorul, iei cate o suvita mica si o ondulezi sau cu moate, placa