| doraz a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop macbook, dar nu stiu foarte multe lucruri despre el.
Puteti sa-mi spuneti din propria experienta daca merita banii sau nu?
Si inca ceva, daca instalez windows XP pe el, se va vedea asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| さいゆき a răspuns:

Eu am atat MacBook Pro cat si MacBook Air si ti le recomand din toata inima.
Isi merita banii cum se zice.

Totusi daca ai vrea sa pui XP pe el atunci nu vad de ce ar trebui sa iti cumperi un MacBook.
Mi se pare inutil sa iti cumperi un MacBook si sa instalezi XP pe el... asta e parerea mea.
Totusi ti le recomand din toata inima.

| gegege a răspuns:

Ce ai tu in poze e parallels for desktop ( ai desktop macintosh si ai si desktop windows in acelasi timp) instaleaza cu bootcamp si cand dai rr la pc iti alegi sa intri pe Windows sau pe Macintosh si eu am un imac 27 inch si nu vreau sa imi pun windows pentru ca... Windows e un sistem invechit... crezi ca daca nu era bun astia de la Apple nu puneau windows? Macintosh = no virus, nu se strica niciodata