| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Cum va dati seama cand un baiat va place?

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Noi, oamenii, facem lucruri stupide când suntem îndrăgostiți de o persoană. Facem lucruri de care nu suntem mândri, facem lucruri ce mai târziu le vom considera fără sens. Și totuși oamenii diferă unii de alții! Dacă eu când sunt îndrăgostită de tine îți zâmbesc, nu putem fi siguri dacă și ceilalți fac la fel!
Un băiat când te place îți zâmbește, vorbește mult cu tine, te ascultă, pare că te înțelege, cu toate că în mare parte nu înțelege nimic din ce se întâmplă cu femeile. Îți face complimente, încearcă să-ți fie alături, să te facă fericită! Și totuși, pe acești băieți îi înlăturăm din viața noastră, îi considerăm doar prieteni și atât!
Știi de ce? Femeile în general, sunt atrase de tipii răi!

| Alexinho94 a răspuns:

Poi este gentlmen cu tine, iti vorbeste frumos si se comporta frumos! Astea ar trebui sa le aiba orice barbat fara sa conteze te place sau nu dar in ziua de azi aceste caracteristici se desfasoara doar in fata persoanei iubite!
Bafta

| Roxy_9262 a răspuns:

Pai. iti ofera mai multa atentie. face lucruri mai neobisnuite. se comporta mai frumos cu tine. etc. funda?big grin

| anonim_4396 explică (pentru Roxy_9262):

Vara trecuta mi-am dat seama ca ma placea un baiat.Dat acum daca ii scriu un mesaj pe facebook nu imi raspunde.De ce?

| Roxy_9262 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ori nu te place.( sper sa nu fie asta), ori nu te cunoaste si este o persoana care nu prea este deschisa.ori nu stiu, Cel mai bine ar fi sa pui pe cineva care il cunoaste sa-l intrebe despre tine. ori sa mai iesiti pe afara mai multi si sa-ti faca din nou cunostinta cu el cineva. happy

| ADR111 a răspuns:

Cand se comporta frumos cu tine cand iti zambeste, cand iti face complimenete. Funda?

| Sucked a răspuns:

Poi se baga in vorba cu tine, iti spune chestii dragute, se tine dupa tine... si altele. big grin

| Gya_Geany_1997 a răspuns:

Pai de exemplu cand te uiti la el si el intoarce repede capul laughing