| littlepie a întrebat:

URGENT! dati-mi si mie niste idei pentru a decora clasa. suntem profil de stiinte ale naturi avem peretii albi si in jurul clasei pana la jumatatea peretelui un placaj de lemn de culoare maro deschis. poate va ajuta sa va ganditi la ceva ce as putea lipi p peretihappy sper ca ati inteles ceva, ca mam cam grabit happy DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Drixie a răspuns:

Pai ati putea aduce poze cu plante animale. etc. si puteti face ghirlande de flori pe care sa le atasati de perdel si puteti aduce foi colorate trase la xerox si tiplate nu consta mult. ( ca sa le tiplezi te duci la librarie) asa si floile sa aiba informatii si sa le lipiti de pereti happy... sper ca te-am ajutat. funda te roog muult :* :*

| littlepie explică (pentru Drixie):

Niste idei f bune. mersi:*

4 răspunsuri:
| Sara16 a răspuns:

Cred ca ai putea pune ceva gen un arbore mare cu crengi, frunze, si pe frunze sa scrii ceva, sau niste flori tot ceva scris pe petala sau nu stiu ceva de genul acesta.

| Any14 a răspuns:

Puteti sa faceti o poza cu clasa voastra, de halloween puteti pune decoratiuni, mai puneti un ceas si alte chesti de astea

| littlepie explică (pentru Any14):

Idea cu poza e super tare. mersi:*